Про зоопарк – Сімейний зоопарк Лемур
lemur_zoo_logo

location_iconТК «Аркадія » Дніпровська наб.,33

lemur_zoo_logo

 location_icon ТК«Аркадія » metro «Осокорки» Придбати квиток

Про зоопарк

Сімейний зоопарк “Лемур” був створений групою амбітних людей, які по-справжньому люблять тварин і розуміють всю відповідальність людства за захист цього прекрасного світу. Основною місією нашої справи стало збереження популяції рідкісних тварин і формування екологічно-правильного мислення наших гостей. Тому прийшовши в сімейний зоопарк “Лемур”
і діти, і дорослі отримають не тільки море позитивних емоцій, а й проведуть час з користю, оскільки наші досвідчені доглядачі розкажуть все найцікавіше про світ жителів зоопарку.

aboutus1

aboutus2

А щоб привити відповідальність з самого дитинства, ми проводимо освітні екскурсії – відкриті уроки зоології та біології, адже нам просто необхідно більше знати про мешканців нашої планети, щоб зрозуміти всю відповідальність перед ними. Також в сімейному зоопарку є можливість організувати День Народження в компанії тварин, взяти участь
в крутих квестах і ще багато цікавого!

Одним із головних завдань сімейного зоопарку «Лемур» стало проведення соціальної роботи, мета якої – підтримка людей з обмеженими можливостями, вихованців дитячих будинків, центрів реабілітації та багатодітних сімей. Ми знаємо, наскільки важливе спілкування дітей
з тваринами, адже це найкращий антидепресант, а також спосіб знайти нових друзів серед пухнастих мешканців.

aboutus3

aboutus4

Кого побачити

Сімейний зоопарк – це місце, де можна побачити і погладити милих мешканців екзотичних країн. Наші дивовижні тварини: бурі та кошачі лемури, єноти і сурикати, кролики, мініпіги, морські свинки, білочки, їжачки, козенята, овечки, шиншили, ящірки відкриють для Вас двері в світ природи. Багато з них є популярними домашніми тваринами, тому спілкування з людьми для них звичне та приємне.
Сімейний зоопарк – це просто чудова ідея як не зводити тваринку додому, але не лишити діток спілкування з тваринами.

Важливі подробиці та умови

  • При створенні зоопарку, ми продумали все до дрібниць і звернули особливу увагу на умови проживання наших вихованців: команда ветеринарів ретельно підібрала збалансоване харчування, замість кліток були розроблені просторі будиночки для кожного з пухнастиків, ми подбали про правильне освітлення і цілодобове надходження свіжого повітря. У всіх жителів зоопарку обов’язково є години і дні відпочинку!
  • Всі жителі зоопарку не просто ручні, вони виховані з самого народження нашою командою ветеринарів, які змогли привити звірятам не тільки спокійне ставлення, а й любов до людей. Всі тварини привиті і знаходяться під постійним наглядом ветеринарного лікаря, тому ви можете бути впевнені в безпеці контакту з жителями зоопарку.
  • У зоопарку створені всі умови не тільки для тварин, але і для відвідувачів. На території дійсно чисто і немає неприємних запахів. Стильний дизайн допоможе розслабитися і в повній мірі насолодитися спілкуванням з природою, а доброзичливий персонал допоможе зробити знайомство зі звірятками максимально комфортним.

nosuha

Приходьте в гості в сімейний зоопарк “Лемур” та отримайте море позитивних емоцій від спілкування з нашими ручними тваринами. Подаруйте щастя своїй дитині!